Skip to content Skip to footer

Ciepłe koce dla Ciebie i reszty domowników

Nic tak nie sprawia przyjemności, jak nakrycie się w chłodny wieczór ciepłym kocykiem. Warto więc mieć ich co najmniej kilka, aby wystarczyło dla każdego domownika. Poza tym ciepłe koce mają jeszcze inne praktyczne zastosowania, a służą między innymi jako wygodne narzuty na łóżka, kanapy i fotele.

Otul się ciepłym kocem

Gdy zimno, a Ty właśnie masz ochotę poczytać wciąż odkładaną książkę lub obejrzeć ulubiony program w telewizji, instynktownie przytulasz się do niezwykle miękkiego i ciepłego kocyka. I słusznie, nowoczesne koce pledy wykonane są z materiałów, które są wyjątkowe miękkie i delikatne w dotyku, a także bardzo dobrze grzeją. Dobrej jakości ciepłe koce zachowują również swoje właściwości mimo częstego prania i użytkowania. Nie tylko nie tracą na swojej puszystości, ale również na swoim kształcie. Mimo częstego użytkowania, wciąż są przyjemne w dotyku i cieszą eleganckim wyglądem. Co istotne, nie zbierają również wszechobecnych pyłków i kłaczków, a często są także antyalergiczne.

Dopasuj pledy na łóżko do wnętrza swojego domu

Koce i pledy to domowe akcesoria o praktycznym zastosowaniu, które jednak pełnią również ważną funkcję dekoracyjną. Dlatego też należy dobierać je w taki sposób, aby współgrały z pozostałymi elementami wystroju. Mogą między innymi pasować do dywanu, zasłon lub kolorów ścian. Dostępne są zarówno gładkie koce pledy, jak również takie, które charakteryzują się ciekawymi wzorami i połączeniami kolorów. Możesz również postawić na wyjątkowo dekoracyjne rozwiązania, jakimi są między innymi efektowne frędzle.

Lubisz odważne rozwiązania kolorystyczne? Postaw na koce i pledy w intensywnym kolorze. Wybierz dla siebie ulubiony kolor, np. czerwień lub szmaragdową zieleń.

Różne rozmiary oraz materiały

Pledy na łóżko oraz praktyczne koce dostępne są w różnych rozmiarach. Dzięki temu dopasujemy je nie tylko na uniwersalną kanapę czy łóżko, ale również do pokoju dziecięcego czy na nasz ulubiony fotel. Istotny jest oczywiście rozmiar, który nie powinien być zbyt duży, ani tym bardziej za mały.

Istotną sprawą jest również materiał, z jakiego ciepły koc został wykonany. Może to być między innymi naturalna wełna, bawełna, antyalergiczna mikrofibra czy tworzywa sztuczne, które odznaczają się wyjątkową jakością.