Skip to content Skip to footer

Kompleksowe remonty wnętrz

O prawdziwego fachowca zawsze jest trudno. Zwłaszcza, gdy chodzi o wykańczanie wnętrz. Jeden tylko kładzie płytki, drugi tylko szpachluje ściany, trzeci elektryki nie ruszy. W dodatku bardzo często się zdarza, że „fachowe usługi” oznaczają poobijane lub pęknięte kafelki, niedociągnięcia, na które ciężko przymknąć oko, a wieloletnie doświadczenie oznacza, że „gdzieś tam kiedyś komuś pomagał”. A kto miał to szczęście i odebrał remontowane pomieszczenia w umówionym terminie? Ci, których czeka remont czy wykończenie wnętrz zwykle denerwują się na samą myśl o czekającej ich przeprawie. Czy tak być musi?

Fachowcy z prawdziwego zdarzenia

Okazuje się, że nie, że nie wszyscy polscy specjaliści wyjechali na Zachód. Część z nich została, a ich usługi cieszą się dużym wzięciem. Jak na przykład na Śląsku w profesjonalnym i kompleksowym remoncie pomoże firma A.W. Construction.

O firmie A.W. Construction

Ekipa profesjonalistów, która nie tylko zna wszelkie tajniki budowlanki, ale także lubi i szanuje swoją pracę, ma wieloletnie doświadczenie w remontowaniu i wykańczaniu m.in.:
– mieszkań,
– domów jednorodzinnych,
– garaży,
– lokali użytkowych tj. restauracje, przychodnie, gabinety i wielu wielu innych. Choć zrealizowała już naprawdę wiele projektów, nie boi się wyzwań i chętnie podejmie się każdego remontu, traktując każdego klienta indywidualnie, z uwagą, słuchając uważnie wytycznych, życzeń, uwag. Jako profesjonaliści wiele podpowiedzą, pomogą w doborze materiałów, narzędzi, przygotują kosztorys i rzetelnie wyremontują częściowo lub całkowicie, zmodernizują, przebudują i zaadaptują.

Zakres usług A.W.Construction

– wykańczanie wszelkich powierzchni (malowanie, szpachlowanie,
– montaż instalacji elektrycznych, grzewczych (wymiana grzejników bez spuszczania wody z kaloryferów) i hydraulicznych,
– instalacja systemów wentylacyjnych,
– demontaż starej armatury i skuwanie starych kafelek,
– doradztwo optymalnych rozwiązań.

Co wyróżnia A.W.Construction na tle innych firm wykończeniowych?

Trzy cechy, o które naprawdę trudno w dzisiejszych czasach – uczciwość, rzetelność i terminowość. To gwarancja nie tylko ładnego wnętrza, ale także dokładności, bezpieczeństwa, szczelności instalacji i wyboru najlepszych rozwiązań.

Jeśli więc jesteś mieszkańcem Śląska, masz do wyremontowania jakąś powierzchnię lub masz gotowy projekt i szukasz firmy, która go zrealizuje – nie zwlekaj dłużej, tylko skontaktuj się z firmą A.W. Construction, ustal szczegóły, zamów wstępną darmową wycenę na https://www.awconstruction.pl/oferta/wykanczanie-wnetrz/ i czekaj na ekipę.