Skip to content Skip to footer

Nowocześnie i stylowo

Nowoczesne wzornictwo, funkcjonalność i ekologiczna świadomość – tak określić można nowoczesne oświetlenie tworzone przez polską firmę Labra. Lampy Labra to propozycja dla domów, biur, sklepów i salonów wystawowych.

Wielość rozwiązań

Lampy Labra wyróżniają się niezwykłą prostotą, surowym i minimalistycznym designem. Wśród produktów firmy znajdują się różnego rodzaju rozwiązania – lampy do montowania natynkowego oraz wpuszczane, wybierać można pomiędzy oprawami typu reflektor lub swobodnie zwisającymi, pomiędzy lampami sufitowymi i ściennymi kinkietami.

Jedną z propozycji są system oświetleniowe. Umożliwiają one montaż podsufitowej szyny, którą wyposaża się w dowolną ilość reflektorków. Szyna umożliwia ich przesuwanie i dopasowanie oświetlenia do aktualnych potrzeb.

Ultra nowocześnie

Lampy Labra to niezwykle nowoczesne oświetlenie. Po pierwsze ze względu na stylistykę. Kształty lamp to przede wszystkim geometryczna prostota – walce i kule, sześciany i prostopadłościany. Oszczędna forma została przy tym całkowicie podporządkowana funkcji, choć niektóre lampy i żyrandole, mimo swojej surowości, mogą zaskoczyć nieco kosmicznym wyglądem. Ten styl znakomicie wpisuje się we współczesny industrialny design.

Kierunek – energooszczędność

Oszczędność formy idzie w parze z oszczędnością energii – lampy Labra to rozwiązania wykorzystujące do świetlenia technologię LED. Żarówki LED zużywają mniej prądu, są niezwykle trwałe, a czas ich pracy jest nawet 25-krotnie dłuższy od okresu eksploatacji tradycyjnych żarówek.

Zastosowanie energooszczędnych rozwiązań jest szczególnie potrzebne w miejscach, w których wymagany jest wielogodzinny dostęp do oświetlenia – w biurach, sklepach, salach wystawowych.

Warto również wykorzystać tego typu lampy w domu. Salon, miejsce pracy przy biurku czy też kuchnię warto oświetlać wykorzystując nowe technologie, pozwalające na obniżenie rachunków za prąd.

Stylowe wnętrze

Lampy Labra – https://homelight.pl/ są znakomitym rozwiązaniem do wnętrz minimalistycznych, loftowych, skandynawskich, z wyszukanym designem. Szeroka oferta pozwala na dopasowanie oświetlenia do pomieszczeń o różnych funkcjach. Lampy i żyrandole montować można w salonach, nad jadalnym stołem czy kuchenna wyspą. Dzięki temu, że w określonym wzorze produkowane są całe linie oświetlenia, do lamp głównych można dobrać stylistycznie jednorodne kinkiety. Stanowić one mogą na przykład nastrojowe uzupełnienie sypialni lub nocą delikatnie wyznaczać drogę.

Oświetlenie jest jednym z elementów budujących klimat wnętrza, zaś oświetlenie w oprawie lamp Labra zbuduje również ich nietuzinkowy, wyjątkowy charakter.