Skip to content Skip to footer

Skuteczny nabłyszczacz do linoleum

Chcesz rozwiązać problem częstego mycia i polerowania podłóg z linoleum? Szukasz skutecznego preparatu dekoracyjno-ochronnego do powierzchni z tworzyw sztucznych? Sprawdź nabłyszczacz do linoleum i ciesz się długotrwałym efektem lśniącej i czystej podłogi. Zapomnij o uporczywych zabrudzeniach czy zarysowaniach!

Czy wyróżnia się nabłyszczacz do linoleum?

Preparat produkowany jest na bazie wodo rozpuszczalnych emulsji woskowych oraz dyspersji polimerowych. Przy zastosowaniu na podłodze, tworzy cienką powłokę o wysokim połysku, która dodaje powierzchni blasku. Dodatkowo zabezpiecza także przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Zapomnij o przypadkowych zarysowaniach i rysach przy przesuwaniu mebli lub sprzątaniu. Płyn skutecznie zabezpiecza przed ponownym osadzaniem się kurzu i wszelkich zanieczyszczeń. Dzięki temu nie trzeba już myć podłogi tak często, jak dotychczas! Praktyczne opakowania, w których jest sprzedawany, pozwolą na dokładną aplikację preparatu na sprzątaną powierzchnię.

W jakich sklepach można kupić Nabłyszczacz do linoleum?

Płyn można kupić we wszystkich sieciowych sklepach budowlanych, a także w większych sklepach z artykułami gospodarstwa domowego. Większe opakowania najczęściej można kupić w większych hurtowniach z chemią gospodarczą.

Preparat do linoleum sprzedawany jest w opakowaniach od 500 mililitrów do 5 litrów. Oczywiście najbardziej ekonomicznie wychodzi zakup większych pojemników.

Jak stosować płyn do nabłyszczania podłóg?

Przed każdym użyciem płynu należy dokładnie umyć i odtłuścić powierzchnię podłogi. Dopiero potem, należy nanieść skoncentrowany płyn i delikatnie rozprowadzić go za pomocą mopa lub miękkiej szmatki. Świetną wiadomością jest to, iż po wyschnięciu preparatu nie trzeba już podłogi polerować!

Według zaleceń do stosowania należy nanieść trzy warstwy płynu. Zapewni to deklarowane właściwości ochronno-dekoracyjne powłoki. Trzeba jednak pamiętać, iż po nałożeniu trzech warstw i przed nałożeniem każdej kolejnej, należy umyć podłogę zmywaczem do płynu do linoleum.