Skip to content Skip to footer

Sposób na komfortowy sen niemowlaka

W celu zapewnienia dziecku komfortowego snu ważne jest aby stworzyć mu do tego odpowiednie warunki. Na jakość snu wpływa nie tylko wygodne łóżko, ale także materac i pościel. Warto więc wybrać takie produkty, które będą przyjemne w dotyku i bezpieczne.

Materacyk do łóżeczka – podstawa komfortowego snu niemowlaka

Niemowlę wymaga szczególne opieki i troski. Na początku swojego życia potrzebuje dużo snu. W związku z czym powinno się dziecku zapewnić odpowiednie warunki do togo. Bardzo ważny jest więc wybór właściwego materacyka, który powinien:
– mieć odpowiednią twardość;
– oddychać;
– być hipoalergiczny;
– stabilizować dziecko.

Babymatex sklep ma w swojej ofercie szeroki wybór różnego typu materacy, które są warte uwagi. Marka cieszy się uznaniem wśród mam, a jej produkty są łatwo dostępne, także w sklepach sieciowych, jak choćby Smyk. Materacyki z baymatex sklepu są przystępne cenowo, zyskuje się dobrą jakość, a dziecku zapewnia komfortowy sen. W końcu babymatex sklep należy do przodującego producenta wyrobów pościelowych dla dzieci, istniejącego na rynku od blisko 30 lat.

Pościel dla dzieci – bezpieczna i przyjemna w dotyku

Wybierając pościel dla niemowlaka najlepiej postawić na naturalne materiały, jak bawełna, które będą miłe i bezpieczne dla dziecka, a także zapewniające mu właściwy komfort termiczny podczas snu lub leżakowania.

Polecana przez mamy jest babymatex pościel, która zapewne każdemu niemowlakowi przypadnie do gustu. Sklep babymatex oferuje pościel dziecięcą w bogatym wzornictwie, która posiada certyfikat najwyższej klasy bezpieczeństwa dla niemowląt. Dostępne są również pościele tej marki, które są produktem opatentowanym w EU. Babymatex pościel jest drukowana certyfikowanymi barwnikami, więc w pełni przyjazna małym dzieciom.

Lekka i ciepłą kołderka – dla spokojnego snu

Kołderka dla niemowlaka powinna być lekka, przyjemna w dotyku i zapewniać dziecku odpowiedni komfort termiczny. W sklepie babymatex można również nabyć kołderkę z poduszką, które są wykonane z wysokiej jakości, certyfikowanych materiałów:
– bawełnianej tkaniny;
– antyalergicznego wypełnienia.

Kołderka z poduszką w połączeniu z babymatex pościelą oraz wygodnym materacykiem zapewni niemowlakowi spokojny sen, sprzyjający jego prawidłowemu rozwojowi. Produkty z oferty sklepu babymatex można zmówić online.