Skip to content Skip to footer

Wanna czy prysznic?

Potrzeba obmywania całego ciała to czynność nie tylko ważna dla higieny, ale również zabieg kosmetyczny – skóra po całym dniu skrywana pod ubraniami może zostać podrażniona i przesuszona, dlatego kontakt z wodą i delikatnym środkiem myjącym przywraca jej świeżość i lekko nawilża.

Wanna czy prysznic?

Długie, pachnące olejkami lub solami zapachowymi kąpiele to wyjątkowo relaksujące doznania – ciepła woda koi dolegliwości, przyjemnie rozgrzewa skórę i poprawia jej krążenie. Są jednak osoby, które nad leniwe leżenie w wannie, preferują szybki prysznic, który doskonale obmyje ciało, a jednocześnie ograniczy ilość wylewanej na siebie wody.

Mowa tu o kabinach prysznicowych.

Kabiny prysznicowe

Urządzając łazienkę staramy się wybrać sprzęty i sanitariaty, które będą dopasowane i do wielkości pomieszczenia i spełnią nasze oczekiwania. Tak bywa w przypadku niewielkich łazienek, gdzie każdy centymetr powierzchni będzie funkcjonalnie wykorzystany, a ustawione w niej sprzęty idealnie wpasują się w zamierzony projekt. Z tych powodów, wybór kabiny prysznicowej wydaje się oczywisty, chociaż w dużej łazience można zainstalować i wannę i odpowiednią kabinę.Wśród szerokiego wyboru kształtu kabin prysznicowych znajdziemy kabiny z brodzikami kwadratowymi, prostokątnymi, okrągłymi, ćwiartką koła lub asymetrycznymi. Takie propozycje możemy spotkać wśród kabin Armazi, gdzie estetyczne wykonanie idzie w parze z funkcjonalnością.

Kabiny Armazi

Kabiny armazi dostępne są w wielu modelach, od najprostszych, o prostokątnych lub będących wycinkiem koła brodzikach i przeszklonych ściankach po wielozadaniowe, z panelem dysz masujących.Niektóre modele kabin Armazi mają przejrzyste ścianki, inne matowe z umieszczonym na nich wzorem, a jeszcze inne posiadają dwa czarne, nieprzejrzyste panele oraz szklane, transparentne drzwi. Drzwi mogą być otwierane na zewnątrz lub przesuwne, a brodzik głęboki albo płytki. W niektórych modelach brodzik posiada jedynie nieznacznie podwyższone krawędzie, co ułatwia wchodzenie do niego osobom starszym i dzieciom.Dodatkowym atutem niektórych rodzajów brodzików w kabinach Armazi jest wyprofilowane siedzisko u zbiegu boków kabiny, które umożliwia używanie brodzika w innym charakterze.

Prysznicowe kabiny Armazi to nowoczesne wyposażenie łazienek, spełniające oczekiwania większości klientów.