Skip to content Skip to footer

Jak wybrać idealne hokery designerskie do swojej kuchni

Zakup nowych hokerów designerskich do swojej wymarzonej kuchni może być naprawdę bardzo dużym wyzwaniem zwłaszcza, że na naszym rynku jest bardzo wiele profesjonalnych firm, które oferują swoim klientom wysokiej jakości designerskie hokery w bardzo przystępnej cenie. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo jakie hokery designerskie i stołki barowe są w dzisiejszych czasach w modzie oraz na co należy zwracać szczególną uwagę podczas zakupów.

O czym warto pamiętać?

Hokery designerskie to meble, które nie tylko bardzo ładnie się prezentują, ale mają masę innych zalet, dlatego też warto poświęcić nieco swojego cennego czasu, aby wybrać naprawdę porządne meble do swojej kuchni. Wybierając wymarzone hokery designerskie w pierwszej kolejności należy zwracać szczególną uwagę na ich konstrukcję. Porządny hoker musi nie tylko ładnie się prezentować i być wygodny, ale przede wszystkim musi być solidnie wykonany i gwarantować nam wysokie poziom bezpieczeństwa w użytkowaniu.

Oparcie i wysokość siedziska

Dokonując zakupów, warto zwracać uwagę również na wysokość siedziska. Porządny hoker kuchenny według specjalistów z branży powinien mieć siedzisko minimum 30cm poniżej blatu kuchennego, bufetu albo wyspy. Dzięki takiej wysokości, osoby siedzące na hokerach, będą mogły wygodnie ułożyć ręce na stole lub blacie. Przyjęcie odpowiedniej pozycji w przypadku hokerów odgrywa bardzo ważną rolę zwłaszcza, że meble tego typu nie posiadają klasycznego oparcia. Jeżeli mowa o oparciach, to warto zadbać o to, aby nasze designerskie hokery były odpowiednio wyprofilowane. W przypadku klasycznych hokerów zasada jest bardzo prosta. Im wyższe oparcie posiada nasz hoker, tym bardziej komfortowo się na nim siedzi. Nowoczesne krzesła kuchenne i stołki barowe posiadają bardzo często wysokie podpory, które są bardzo funkcjonalne. W dzisiejszych czasach, prawdziwym hitem aranżacyjnym są meble na drewnianych nogach, które posiadają dodatkowo skórzane siedziska oraz długie oparcia (także skórzane). Meble tego typu bez żadnego większego problemu możemy wpasować praktycznie w każdą nowoczesną aranżację wnętrz.

Jakość wykonania

Wybierając hokery zwracać uwagę należy nie tylko na ich cenę, ale przede wszystkim na jakość wykonania. Wysokiej jakości hokery kupisz w https://idealdesign.pl/stolki-barowe-hokery-designerskie. Hokery i stołki barowe, to meble, które powinny nam służyć przez wiele długich lat użytkowania, dlatego też powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów w dbałości nawet o najmniejsze detale. Warto inwestować w produkty od renomowanych producentów.