Skip to content Skip to footer

Kołdry puchowe 140×200

Na komfortowy sen składa się bardzo wiele czynników, ale duże znaczenie ma także zastosowanie odpowiednich akcesoriów, w tym przede wszystkim poduszek, kołder czy prześcieradeł – one także mają duży wpływ na naszą wygodę i przyjemność ze spania. Zdecydowanie więc warto dobierać je adekwatnie do swoich potrzeb.

Uniwersalna kołdra 140×200

Jest to jeden z najczęściej używanych rozmiarów – kołdra 140×200 jest idealna przede wszystkim dla osób, które sypiają same, ale z powodzeniem można ich także używać w liczbie podwójnej na szerokich, dwuosobowych łóżkach – wtedy każdy posiada własny egzemplarz, co także przekłada się na komfort spania.

Kołdra 140×200 to także idealne rozwiązanie dla starszych dzieci i nastolatków – pasują na pojedyncze łózka i nieduże sofy. Ponadto kołdry te mogą odznaczać się różną grubością oraz innymi cechami, które wpisują się w osobiste preferencje, co można powiedzieć między innymi o takim rozwiązaniu jak kołdra antyalergiczna 140×200.

Dużym powodzeniem cieszy się także kołdra puchowa 140×200, która jest świetnym rozwiązaniem na okres zimowy, kiedy to potrzebujemy lepszej izolacji termicznej. Może ona posiadać sztuczne, poliestrowe wypełnienie lub naturalne, np. w postaci gęsiego puchu. Ponadto dostępne są także kołdry 140×200 przeznaczone na czas letni oraz całoroczne.

Kołdra antyalergiczna 140×200

Zarówno kołdra całoroczna, jak i kołdra puchowa 140×200 mogą być akcesoriami przeznaczonymi dla alergików – wystarczy tylko wybrać odpowiedni produkt. Kołdra antyalergiczna 140×200 może być wykonana z naturalnych materiałów, jak i syntetycznych. Szczególnie wyjątkowe właściwości przypisuje się kołdrom antyalergicznym, które powstają z takich naturalnych materiałów jak bambus – jest on antygrzybiczny, antybakteryjny, a także nie sprzyja łapaniu kurzu oraz roztoczy – tym samym są dużo bardziej bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu.

Właściwa termoregulacja kołder 140×200

Cechą szczególną wysokiej jakości kołder 140×200 są także wyjątkowe właściwości termoregulacyjne, dzięki czemu nie tylko zapewniają świetną izolację termiczną, ale również odprowadzają nadmiar potu, co sprawia, że spanie w takich warunkach jest jeszcze bardziej komfortowe. A jak wiadomo, im lepiej śpimy, tym radośniej witamy poranek.