Skip to content Skip to footer

Najmodniejsze hokery barowe

Przy planowaniu aranżacji baru warto zwrócić uwagę także na obowiązujące obecnie trendy wnętrzarskie. Jakie hokery barowe są obecnie najmodniejsze?

Modne wnętrze – więcej klientów

Nie każdy właściciel lokalu zdaje sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie dla przyszłości jego biznesu ma aranżacja wnętrza. Obecnie coraz większy nacisk kładziemy na to, w jakich przestrzeniach przebywamy i wolimy zdecydować się na spotkanie w takim lokalu, który wpisuje się w aktualne trendy.

Wobec tego przy aranżacji baru także warto zwrócić szczególną uwagę na to, jakie wnętrza są obecnie najmodniejsze. Dzięki temu można stworzyć przestrzeń chętnie wybieraną przez klientów, którzy będą przebywali w niej dłużej i będą zabierali do niej swoich znajomych. Dla właściciela baru to czysty zysk!

Hokery barowe – najmodniejsze modele

Trendy dotyczą również mebli takich jak hokery barowe. W sprzedaży możemy znaleźć je w wielu różnych wariantach do wyboru, zatem na jakich modeli poszukiwać, gdy aranżujemy modny bar?

Dzisiaj największym powodzeniem cieszą się nowoczesne hokery barowe wykonane z tworzyw sztucznych, metalu, drewna, a także obijane skórami ekologicznymi i naturalnymi.

Do wnętrza urządzonego w stylu skandynawskim doskonałym wyborem będą hokery w stylu krzeseł Eames, czyli z siedziskiem i oparciem wykonanym z gładkiego tworzywa sztucznego o opływowym kształcie i osadzone na czterech drewnianych nogach. Ciekawym wyborem będą także hokery w stylu industrialnym – wykonane w całości z metalu. Wnętrza bardziej futurystyczne będą kapitalnie wyglądały z hokerami na obrotowych podstawach z chromowanego metalu z siedziskami obitymi skórą lub wykonanymi z laserowo wycinanego tworzywa sztucznego.

Gdzie kupić modne hokery barowe i ile trzeba za nie zapłacić?

Stylowe hokery barowe wpisujące się w najnowsze aranżacje wnętrz można znaleźć już teraz w sklepach dostarczających wyposażenie do lokali gastronomicznych.

Za hokery tego rodzaju wcale nie zapłacimy bardzo dużo. W sprzedaży można znaleźć modne modele w cenach rozpoczynających się już od około 100 złotych za sztukę, ale koszty mogą dochodzić nawet do 1000 złotych w przypadku designerskich mebli barowych.

Z aktualnym asortymentem sklepów oferujących wyposażenie lokali gastronomicznych można zapoznać się już teraz on-line i złożyć swoje zamówienie bez wychodzenia z firmy lub z domu.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Demi co.